Google Plus Joomla Group

דוברים

אייל רונאלאייל רונאל, 28, בעל תואר ראשון בהנדסת תעשייה וניהול (B.Sc)
מנהל פרוייקטי פיתוח בחברת JOOMI, המתמחה בפיתוח אפליצקיות WEB ופיתוחיים ייעודיים למערכת JOOMLA.
בעבר, מפתח WEB עם ניסיון רב בטכנולוגיות קוד פתוח. מרצה שנה שניה ברציפות ביום ג'ומלה ולוקח חלק פעיל ביוזמת ג'ומלאים וותיקים מדריכים חדשים של ג'ומלה ישראל.

מרק גפןמרק גפן ייסד את אינקפסולה יחד עם גור שץ בשנת 2009. במסגרת תפקידו אחראי על כל מערך השיווק והפיתוח העסקי בחברה. למרק ניסיון של מעל 15 שנים בתחומי הפיתוח, ניהול המוצר ושיווק בחברות היי טק.

בתפקידו הקודם, כיהן גפן כדירקטור Product Marketing ב- RSA חטיבת האבטחה של EMC, שם היה אחראי על אסטרטגיה ו- Go to market activities לפורטפוליו של מוצרי אבטחת מידע בסך 500 מיליון דולר בשנה.

המשך קריאה: מרק גפן - מייסד שותף וסמנכ"ל שיווק ופיתוח עסקי בחברת Incapsula

יאיר להב הינו מחלוצי קהילת ג'ומלה הישראלית ואחד המתרגמים לעברית של המערכת.

חיי בזוגיות מושלמת עם ג'ומלה. מקפיד לטפח את בת הזוג בפיתוח אתרים מבוססי ג'ומלה וכתיבת הרחבות למערכת.

משה קפלןמשה קפלן הוא מומחה ארכיטקטורת מערכות אינטרנט, ענן וביצועים שייעץ בשנים האחרונות למספר גדול של מיזמי אינטרנט כולל Conduit, Peer39, Rounds, ו - JamRT. המיזם האחרון של משה קפלן הוא dSero: יוצרי ה - Anti AdBlock המאפשר לבעלי אתרים ובלוגים להמשיך ולחיות מפרסום. במיזם זה הוא מיישם את כל הדברים עליהם הוא מטיף בהרצאות הרבות שהוא מעביר.
למשה תואר ראשון ושני מאוניברסיטת ת"א, הוא שרת בממר"ם כרמ"ד והוא נהנה לקודד להנאתו, להרצות להתקין שרתים, לכתוב בלוגים (ארבעה) ולחיות חיי אינטרנט הוללים.

יאיר ציטרוםיאיר ציטרום הינו יועץ בינלאומי לקידום אתרים באינטרנט ושותף בחברה הדנית SEO-1.

בעל 12 שנות נסיון בתחום ובבניית אתרים. מפתח בגומלה בתחום קידום אתרים באינטרנט, מומחה בחווית משתמש ובתחום ממשקים לצרכי מרקטינג.

ישראלי שגר בקופנהגן, דנמרק. נשוי ואב לשניים.

עדן אוריוןראש תחום מולטימידה והקמת אתרים באגף מיחשוב באוניברסיטת חיפה.

עובד עם ג'ומלה כשש שנים והקים למעלה מ-200 אתרים במסגרת אוניברסיטת חיפה ומחוצה לה.

מייסד אתר הקורס המקוון ללימודי ג'ומלה (בחינם) http://edenorion.com/joomla_course

יונתן קלייןיונתן קליין הוא מעצב אתרים שהגיע במקור מתחום האנימציה, הציור והכתיבה. לפני למעלה מ-10 שנים ביצע את ההסבה לתחום פיתוח האתרים ברשת, מאוהב בקוד הפתוח באופן כללי ובעיקר בג'ומלה. מוזמנים לאתר המחודש להתרשמות מתיק העבודות, לקרוא מאמרים, טיפים ועוד.

חיית רשת - anireshet.co.il

עופר כהןעופר כהן הינו חבר בבורד המנהלים של העמותה OpenSourceMatters, ארגון ללא כוונת רווח שמנהל את ג'ומלה בפן הכלכלי והמשפטי. בנוסף לזה, עופר מפתח את ליבת ג'ומלה, חבר בצוות הבדיקות של ג'ומלה והקורדינטור של התרגום העברי של ג'ומלה.

חוץ מזה, בעבודה היומיומית עופר מנהל פרויקטים בתחום הסטארט-אפים והאנטרפרייז.

ליאור אברהםליאור אברהם (33) עוסק למעלה מעשור כיועץ לניהול ידע הכולל: אפיון צרכי לקוח, פורטלים ארגונים ורשתות חברתיות. חברתנו מאמינה ותורמת רבות לקידום הקוד הפתוח בארגוני Enterprise בישראל, והייתה השותפה הראשונה בישראל בהקמת אתר ממשלתי (משרד התחבורה) בג'ומלה. בין לקוחות החברה נמצאים ארגונים מובילים כגון: בנק פועלים, קופ"ח מאוחדת, מנורה מבטחים, תע"א, משרד התחבורה ועוד.

פריה דווהפריה דווה בונה אתרים בג'ומלה ו-וורדפרס במסגרת האתרים של פריה.
במהלך הקריירה עבדה בתפקידים בכירים כגון, וובמאסטר של חברת המים הלאומית "מקורות" (MOSS), ניהול תחום האינטרנט בפקולטה למדעי החברה באוניברסיטת ת"א (גם היום והכל בג'ומלה), בניית אתרים לחברות וגופים גדולים כגון האקדמיה לאומנות בצלאל, חברת אזטק, תן ביס, עבודה עברית ועוד (הכל בג'ומלה ו-וורדפרס). בנוסף בונה אתרים לעסקים קטנים ובינוניים (ג'ומלה ו-וורדפרס).

בחסות:

איגוד האינטרנט הישראלי

Google

 

Joomi

Incapsula 

SPD hosting

Las Olas Technologies

 

SiteGround

 

בשיתוף:

MIT FORUM

עמותת המקור